Teknoloji

Ağustos 2023’te Çıkmasını Dört gözle Beklediğimiz 8 Oyun

Ağustos oldukça dolu ve aksiyon dolu geçecek, bundan emin olabilirsiniz. Bu ay bizi heyecanlandıran ve yerimizde durmamızı engelleyen birçok oyun çıkıyor. Her zaman birlikte bir göz atalım;

1. Baldur Kapısı 3 – 3 Ağustos

Sonunda çıktı! Evet, karşımızda Baldur’s Gate 3. İlk olarak 2020 yılında erken erişim olarak çıkan ve sadece hikayenin başlangıcını görebildiğimiz yapım, 3 Ağustos’ta tam sürüm için erken erişimden çıkacak.

2. Düşen Atlas – 10 Ağustos

Bu sinematik aksiyon-macera oyunu, kumlarla bezenmiş bir dünyada bize çokça eğlence sunacak gibi görünüyor. Karakterimiz ile ilginç bir hikayeye odaklanacağız ve dev kum canavarlarını yenmeye çalışacağız.

3. Taşınma 2 – 15 Ağustos

Taşınma serisinin devamı, her zamankinden daha komik bir biçimde geri dönüyor. Artık online olarak da oynanabilen yapımın çıkış tarihi 15 Ağustos.

4. Yön Bulucu – 15 Ağustos

Oynaması ücretsiz çok oyunculu bir temele sahip olan Wayfinder, arkadaşlarınızla oynayarak kendi dünyasının aksiyon dolu maceralarına şahit olacağınız güzel bir yapım.

5. Gord – 17 Ağustos

Strateji ve koloni simülasyonunu birleştiren Gord, bir kabileye liderlik ettiğiniz ve bu yerleşimi ayakta tutmaya çalıştığınız bir temayı ele alıyor. Özellikle zengin bir benzetme arayüzüne sahip olacağına dikkat edilmelidir.

6. Madden NFL 24-18 Ağustos

Amerikan futboluna her seferinde farklı bir bakış açısı sunan Madden NFL serisi yeniden dönüyor. Daha iyi yapay zeka sistemi, optimize edilmiş görseller, gerçekçi karakter hareketleri ve üstün stratejik atılımlar ile bu deneyimi yaşamanıza çok az bir zaman kaldığını söyleyebiliriz.

7. Aveum’un Ölümsüzleri – 22 Ağustos

Electronic Arts’ın sihir tabanlı FPS oyunu Immortals of Aveum 22 Ağustos’ta çıkıyor. Ana karakterimiz Jak ile dünyayı kurtarmak için aksiyon dolu bir maceraya yelken açacağız.

8. Küfür 2 – 24 Ağustos

İlk oyunun oldukça zorlayıcı temelleri vardı. İkinci oyunda buna ekleyen bazı mekanikler var. Hikayenin devamı niteliğindeki Blasphemous 2, 24 Ağustos’ta oynanabilir olacak. Ön sipariş fiyatı 499,00 TL.

gaziosmanpasahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu