Haber

Galatasaray Başkan Yardımcısı Metin Öztürk: ‘Galatasaray her zaman her şeyi yapacak bir takım’

Galatasaray 2. Lideri Metin Öztürk, Muhteşem Lig’de olduğu kadar Avrupa’da da iddialı olduklarını vurgulayarak, “Galatasaray her zaman her şeyi yapabilecek güce sahip bir takım.” Takımın transfer çalışmalarından çok mutlu olduğunu söyleyen Öztürk, “Galatasaray bu sene şampiyonluğun en büyük adayı” dedi.

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda yarın deplasmanda oynayacağı Zalgiris maçı için İstanbul Havalimanı’ndan Litvanya’ya hareket etti. Gezi öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray 2. Lideri Metin Öztürk, “Galatasaray olarak çok iyi bir ruh halindeyiz. Takımımız hazır ve eksiğimiz yok. Sadece Süper Lig’de değil Şampiyonlar Ligi’nde de ne kadar tartışmacı olduğumuzu gösteriyoruz. Sadece Süper Lig’de değil Şampiyonlar Ligi’nde de ne kadar tartışmacı olduğumuzu gösteriyoruz. Buruk takım için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Icardi konusu çok farklı. Aslında el sıkışan ve anlayışlı bir oyuncu. Ama tabii ki. , eşinin sağlığı konusu daha değerli bir bahis. İnsan sağlığından daha değerli bir konu olduğunu düşünmüyorum. Konuyu farklı boyutlara taşımamak lazım. Galatasaray her zaman her şeyi yapabilecek güce sahip bir takım.”

Avrupa’da sezonu açtıklarını ve evlerine iyi bir sonuçla dönmek istediklerini ifade eden Metin Öztürk, “Şu anda değerli bir maç oynuyoruz. Litvanya’da ligler çok erken başlıyor. Rakibimize saygı duyuyoruz. Liglerinde şekillenen bir grupla karşılaşacağız. Bildiğim kadarıyla çok ateşli bir taraftar kitlesi var. Evet statları küçük ama dirençli bir taraftar kitleleri var. Allah korusun sakatlıktan çok korkuyoruz. Umarım her şey yolunda gider ve taraftarlarımızı mutlu edecek bir sonuçla evimize döneriz” dedi. – İSTANBUL

haberdelice.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu