Haber

Abdülhamit Gül Gaziantep’te oy kullandı

Eski Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için oyunu memleketi Gaziantep’te kullandı.

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için bugün sandık başına gidiyor. Saat 08:00’de başlayan oy verme işlemi saat 17:00’de sona erecek ve oy sayım işlemi başlayacak. Türk siyasetinin önde gelen isimleri de kritik seçim için oy kullandı. Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Abdülhamit Gül de memleketi Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde oy kullandı. Gül, babası Cemil Gül ile birlikte Mahmut Hümayun Özhelvacı Ortaokulu’na gelerek 1250 numaralı sandıkta oy kullandı.

“Bugün söz, yetki ve karar milletimizindir”

Oylamanın ardından seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Abdulhamit Gül, “Bugün söz, yetki ve karar milletimizindir. Milletimize dedik, herkes seçim çalışmalarını tamamladı. Şimdi milletimizin karar anı. Sandık demokrasinin şerefidir.Milletimiz en doğru sözü söyleyecektir.Milletimiz en güzel şekilde hakemlik yapacaktır.Sonuç demokrasinin zaferi olacaktır.İnşallah bugün ülkemizin ve asrın doğum günü olur. Türkiye’nin seçim gününün huzur içinde geçmesini dilerim.Şu ana kadar herhangi bir olumsuz durum ve bilgi gelmedi.Ümidimiz de çok güzel.Seçim ortamı birlik ve beraberlik içinde geçecektir. Milletimizin aldığı karar başımızdadır. Umuyoruz ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz için Türkiye Asrını kuracağız.” – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu