Ekonomi

Binance, 2022’de Kadınları Nasıl Destekleyeceğini Açıklıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dikkat çeken bir açıklama geldi. Bu açıklama kapsamında platformun bugüne kadar kadınlara verdiği destek anlatılırken, geleceğe yönelik planlar da masaya yatırıldı. Binance, kripto para sektöründe atacağı adımlarla… cinsiyet ayrımcılığını ortadan kaldıracaktır.devletler.

Binance’e göre sadece kripto yatırımcıları yüzde 37’si kadın Ve bu oranın artması gerekiyor. Bunu başarmanın en değerli koşulunun eğitim olduğunu dile getiren borsa, 2022 yılında kadın yatırımcı yetiştirmeyi hedefliyor. 2 milyon dolar Destek tedarik edilen. Bu vakıf başta üniversiteler, okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar aracılığıyla Almanya, Avustralya, Fransa, Nijerya, Kenya ve Brezilya gibi ülkelerde kadınların eğitimi için kullanıldı. Eğitimin içeriği daha web3 odaklıydı.

Binance kadın istihdamını artırmaya devam edecek!

Binance’i diğer borsalardan ayıran önemli bir özellik var. Bu özelliği borsanın kurucu ortaklarından birinin kadın olmasıdır. Bu detay ile kripto para borsası sektörü yüzde 5 dilim Şirketin bir parçası olduklarını söyleyen Binance, bugüne kadar kadın çalışanlara değer verdiklerini belirtiyor. Ayrıca mentorluk programları, yetenek atölyeleri, eğitim kursları ve derslerle de kadınlara yol gösterilmeye devam edilecek. Bu sayede sektördeki kadınlar daha aktif rol oynamak içinizin verilecek.

Binance’in Dünya Kadınlar Günü açıklamalarına yorum yapan isimlerden biri de az önce bahsettiğimiz kadın kurucu ortak. Yi O öyleydi. Yi dedi ki: Sektördeki birkaç kadın başkandan biri olarak, Binance Charity ve Binance Academy ile daha fazla kadının web3 ve blockchain teknolojisini anlamasına yardımcı olma görevimiz olduğuna inanıyorum. Eğitim ve staj programlarımız, genç kadınlara sektörü tamamen değiştirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. buna inanıyoruz cinsiyet ne olursa olsun Fikirleri olan insanlar dünyayı değiştirebilir. Bu çabaların daha fazla kadını inovasyonun ön saflarına çekmesini ve böylece sektörümüze değişiklik getirmesini umuyoruz.

Binance, Mart ayı boyunca yeni müşterilerin tahta olmadan işlem yapmasına izin verecek!

Bu ortada; Binance mart ayına özel bir kampanya başlattı. Daha fazla kişinin kripto para yatırımcısı olabilmesi amacıyla başlatılan bu kampanya kapsamında Binance’e ilk kez kaydolan kullanıcılar, ” IWD2023” kodunu kullanarak ay içerisinde yapacakları alım satım işlemlerinde komiteye ödeme yapmayacaklardır. Bu promosyon kodunun maksimum tutarı 100$’a kadarSüreçlerde geçerli olduğunu belirteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu