Haber

İl Emniyet Kurulu’nun Kayserispor-Fenerbahçe Maçı İçin Deplasman Yasağı Kararı Tepki Aldı

Kayseri İl Güvenlik Kurulu’nun kararı Fenerbahçe seyircisini Kayserispor-Fenerbahçe maçına götürmeye yetmeyecek. Fenerbahçe de bu kararla ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada, ‘Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu kararı kabul etmemiz hiçbir şekilde mümkün değildir’ denildi. kelimeler yer aldı. ayrıntılar ⬇️

Spor Toto Muhteşem Lig’in 24. haftasında Kayserispor, Fenerbahçe ile karşılaşacak.

Kayseri İl Güvenlik Kurulu’nun kararı Fenerbahçe seyircisinin Kayserispor-Fenerbahçe maçına katılması için yeterli olmayacak.

Kayseri-Fenerbahçe maçının bilet satış sayfasından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü kararına göre Fenerbahçe konuk takım seyircisi maça alınmayacak. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kararı gereğince, Fenerbahçe logolu Passolig kartını son 20 gün içinde iptal ettiren kişiler, ev sahibi tribünlerden bilet/transfer alamayacaktır.’

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, söz konusu karara tepkiler geldi.

“Bu kararı kabul etmemiz hiçbir şekilde mümkün değildir” denilen açıklamada, ilgili ve sorumluların kararı gözden geçirmeye davet edildiği belirtildi.

Fenerbahçe taraftarı, hafta sonu oynanan Konyaspor maçında “Yalan, yalan yalan, doldur, istifa et, 20 yıl oldu!” diyerek hükümeti istifaya davet etti. sloganlar attı.

Yerinden etme kararına getirilen yasağın olası bir protestoyu engellemek olduğu ileri sürüldü.

Bu karar spor dünyasında tepkiyle karşılandı ⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

enezhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu